SARAN PVC ŞERİT PERDE VE KAPI SİSTEMLERİ

Şirketimiz, Endüstriyel alanda kullanımı yaygın olan Pvc Şerit Perde ve Pvc Şerit Kapı Sistemleri üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Farkımız, sadece Pvc Şerit Perde üretimi yapmamız ve dolayısı ile bu konuda uzmanlaşmış olmamızdır. Her çeşit Pvc Şerit Perde sisteminin üretimi, yerinde montajı, eski sistemlerin yenilenmesi şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Türkiye genelinde pek çok satıcı bayimiz mevcuttur.

Saran PVC Perde Logo

Tüm sektörler için, en yüksek kaliteye sahip her çeşit PVC Şerit Perde ve Şerit Kapı sistemlerinin tasarımı, üretimi, ithalatı ve ihracatı şirketimizin ana faaliyet konularını oluşturmaktadır.

Ürünlerimiz arasında, pvc levha ve pvc film çeşitleri de bulunmaktadır.

Benzer ürünleri satan diğerlerinden önemli ve büyük bir farkımız ise kullanmış olduğumuz tüm metal askı sistemlerinin üretimi şirketimiz bünyesinde şirketimize ait makine parkında yapılmaktadır.

Şirketimiz, çözüm ortağı olduğu müşterilerine her zaman en iyi ve ekonomik hizmeti sunmak için çalışmaktadır.


Neler Yapıyoruz?

1

ÜRETİM

PVC Şerit Perdeler ve metal askı sistemleri üretimi. Tüm metal aksesuarlar şirketimiz bünyesinde üretilmektedir.

2

MONTAJ

Gelen talepler doğrultusunda montaj ekiplerimiz ile montaj hizmeti veriyoruz.

3

SERVİS

Eskiyen ve bakım yapılması gereken şerit perdeler için servis hizmeti veriyoruz.

4

BAYİ SATIŞ

Türkiye genelinde ürünlerimizin satış ve montajını yapan bayilerimiz ile hizmetinizdeyiz.


ÖNCELİKLİ HEDEFLERİMİZ

Klasik, kopyala yapıştır "Misyonumuz" "Vizyonumuz" şeklinde bir yaklaşım yerine Saran PVC olarak bizim ana hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Herhangi bir firmadan ürün alabilirsiniz fakat para karşılığı yapılan bu işlemde güven alamazsınız. Bizim bakış açımız ise tamamen güven ve sizin memnuniyetiniz üzerine kuruludur. Binlerce mutlu müşterimiz arasında sizleri de görmekten memnuniyet duyarız.

%100 SARAN KALİTESİ