SARAN PVC ŞERİT PERDE ÇEŞİTLERİ

 • Şeffaf Pvc Şerit Perdeler

  ŞEFFAF PVC ŞERİT PERDELER

  01.04.2019

  Şeffaf PVC Şerit Perdeler, araç geçişi olan tüm kapı ve bölmelerde iş kazası riskini ortadan kaldırır. Tam şeffaf olan bu pvc şerit perdelerimiz en çok tercih edilen pvc şerit perde çeşididir. Şeffaf PVC Şerit Perdeleri, tam ışık geçiren yapıdadır. Bu tip pvc şerit perdeleri sıcak ve soğuk hava izolasyonu sağlar, kuşların tesis içine girmesini önler, rüzgar, toz ve uçan haşere gibi kötü etkenlere karşı da iyi biz çözüm sağlar.

 • Renkli pvc şerit perdeler

  RENKLİ PVC ŞERİT PERDELER

  01.04.2019

  Kullanım yeri ve müşteri talebine göre farklı renklerde pvc şerit perdelerimiz mevcuttur. Standart pvc şerit perde renklerimiz şunları kapsar, Kırmızı pvc şerit perde, Sarı pvc şerit perde, Siyah pvc şerit perde, Beyaz pvc şerit perde, Buzlu pvc şerit perde, Turuncu pvc şerit perde.

 • Özel pvc şerit perdeler

  ÖZEL PVC ŞERİT PERDELER

  30.10.2018

  Özel uygulamalar için kullanılan pvc şerit perdelerimiz bu gruba dahildir. Donmuş muhafaza odaları için düşük ısıya dayanıklı pvc şerit perde, kaynak bölmeleri için kaynak ışınlarına karşı koruma sağlayan kaynak kırmızı pvc şerit perde, Antistatik ortamlar için Antistatik pvc şerit perde, ekstra dayanıklılık gereken uygulamalar için takviyeli pvc şerit perde, arka tarafının görünmesinin istenmediği uygulamalar için buzlu pvc şerit perde ve bakteri kontrolü için anti-bakteriyel pvc şerit perdelerimiz mevcuttur.

 • Yedek PVC Şerit Perdeler

  YEDEK PVC ŞERİTLER

  01.04.2019

  PVC Şerit Perde uygulamalarında kullanılan standart genişlikler 20cm, 30cm ve 40cm şeklindedir. PVC Şerit Perdelerin kalınlıkları da yine standart olarak 2mm, 3mm ve 4mm olabilmektedir. Eskiyen veya yıpranan pvc şeritlerin değişimi için yedek pvc şerit siparişi verebilirsiniz. Bize tek gereken, şeritlerinizin kalınlık ve genişliği ile kaç adet yedek pvc şeride ihtiyacınız olduğunu iletmeniz.


PVC ŞERİT PERDE ASKI SİSTEMLERİ

 • PVC Şerit Perde Askı Sistemi

  ASKI SİSTEM PVC ŞERİT PERDE

  30.03.2019

  Askı sistemli pvc şerit perdelerimiz, uygulama ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeni ile en çok satılan ürünümüzdür. Askı sistem pvc şerit perdelerimizde, şeritlerin değişimi ve yenilenmesi oldukça kolaydır. Gerekli olduğunda pvc şeritler, askı sisteminden sökülerek kaldırılabilir. Lütfen pvc şerit perde satın alırken, merdiven altı satış yapan ve şeritleri sadece vida ile duvara sabitleyen satıcılardan özenle kaçınınız. Mutlaka satın alma aşamasında, askı sistemi olup olmadığını ve ne tip bir askı sistemi ile teslim edileceğini sorunuz.

 • Yana Kayar Pvc Şerit Perde

  YANA KAYAR PVC ŞERİT PERDE

  30.03.2019

  Gerekli olduğunda pvc şerit perdeyi sağa veya sola kaydırarak kullanılan bir sistemdir. Araç geçişi esnasında pvc şeritlerin sürtünme nedeni ile yıpranması önlenir ve uzun süreli bir kullanım elde edilmiş olur. Bu yana kayar pvc şerit perdenin uygulanabilmesi için kapıda veya uygulama alanında sağda veya solda en az kapı boşluğunun yarısı kadar açık bir alan olması gerekir. Sağda ve solda duvar, kolon veya raf benzeri bir yapı mevcut ise yana kayar pvc şerit perde uygulanamaz.

 • Yana Toplanır (Akordion) PVC Şerit Perde

  YANA TOPLANIR (AKORDİON) PVC ŞERİT PERDE

  30.03.2019

  Yana toplanır pvc şerit perdemiz, gerektiğinde pvc şerit perdenin sağa veya sola toplanması sureti ile kapının geçiş esnasında açık hale gelmesini sağlar. Yana toplanır veya akordion pvc şerit perde şeklinde adlandırılan bu sistem, sağda veya solda kolon, duvar vb. bir yapı olsa bile uygulanabilmektedir.

 • Paslanmaz Askı Sistemli PVC Şerit Perde

  PASLANMAZ (CR-Nİ) ASKI SİSTEMLİ PVC ŞERİT PERDE

  30.03.2019

  Pazlanmaz Askı Sistemli PVC Şerit perdeler, 304 Kalite Paslanmaz çelik askı sistemi ile üretilmektedir. Nem içeren ortamlarda tercihen kullanılan bir üründür. Genellikle, soğuk ve donmuş muhafaza odaları ve antibakteriyel uygulamalarda kullanılmaktadır.

Ana Sayfaya Dönmek için Tıklayınız