PVC Şerit Perde Çeşitlerine Geri GidinPVC Şerit Perdelere Gider
PVC Şerit Perde Nedir?

PVC ŞERİT PERDE NEDİR VE NERELERDE KULLANILIR?

PVC Şerit Perde Nedir?

Çeşitli kalınlık ve genişliklerde PVC Şeritler kullanarak yapılan, kapı ve tesis girişi gibi alanlarda izolasyon sağlayarak, işletme iç ortamını, dış ortamın kötü koşullarından koruyan özel bir perde ve bölme sistemidir. PVC Şerit Perdeler, uzun yıllardır tüm dünyada işletme kapılarında, iç ortamın bölünmesi amacı ile de yoğun olarak kullanılmaktadır.

PVC Şerit Perde Nerelerde Kullanılır?

PVC Şerit Perdeler, Dış ortama açılan tüm kapılarda, iç ortam bölmelerinde, bulaşıkhane kapılarında, soğuk ve donmuş muhafaza odalarının kapılarında, kaynak yapılan alanlarda, mal yükleme ve boşaltma alanlarında, konveyör ve vinç giriş çıkışlarında, makinelerin etrafında, rampalarda, raf önlerinde, veri merkezlerinde, soğutuculu araç kasalarında, konteynerlarda, market ve kasap kapılarında, fabrika kapılarında kısacası içinde mal ve insan geçişi olan her türlü alanda kullanılmaktadır.

PVC Şerit Perdenin en önemli özelliği,

Kapınızı kapatmadan izolasyon sağlaması ve sürekli giriş çıkışa olanak sağlamasıdır. PVC Şerit Perde uyglaması yapılmış bir kapıdan kolaylıkla giriş çıkış yapılabilirken, dış ortamda bulunan kuşlar, toz, soğuk ve sıcak hava, uçan haşereler, duman ve kötü koku gibi istenmeyen durumlara karşı yüksek oranda izolasyon sağlar.

PVC Şerit Perdelerin kullanım alanları

PVC Şerit Perdelerin kullanım yerlerine göre pek çok farklı özellikte çeşitleri bulunmaktadır. en önemli özelliği, kapınızı kapatmadan izolasyon sağlaması ve sürekli giriş çıkışa olanak sağlamasıdır. PVC Şerit Perde uyglaması yapılmış bir kapıdan kolaylıkla giriş çıkış yapılabilirken, dış ortamda bulunan kuşlar, toz, soğuk ve sıcak hava, uçan haşereler, duman ve kötü koku gibi istenmeyen durumlara karşı yüksek oranda izolasyon sağlar.