PVC Şerit Perdelere Gider
Özel PVC Perdeler

Şeffaf PVC Perdeler

Dünyada En Çok Tercih Edilen PVC Perde; "Şeffaf Pvc Perde"

Saran Şeffaf PVC Perdelerimiz, tam ışık geçiren yapısı sayesinde net bir görüş sağlar ve bu nedenle iş güvenliğine tam uyumludur.

Şeffaf PVC Perde, en çok satılan pvc perde çeşidi olduğundan, hem stok hem de fiyat yönünden diğer tüm pvc perde çeşitlerinden daha ekonomik bir fiyatlara satılmaktadır.

Saran Şeffaf pvc perdeyi ofisinizi bölerek iki ayrı mekan yaratmak isterseniz kullanabilirsiniz. Bir çok işletmede, üretim alanı ile müşteri bekleme alanlarını birbirinden ayırmak için şeffaf pvc perde modellerimiz kullanılmaktadır.

Şeffaf pvc perdelerin en sıra dışı kullanım alanlarından bir tanesi de villa ve çok katlı evlerde iki katı birbirinden ayırmak için kullanılmasıdır. Villa veya ev içerisinde, katlar arasında şeffaf pvc perde kullanarak, evin tamamını ısıtmaktan kurtulabilirsiniz. Termodinamik yasalarına göre ısınan havanın yükseldiği göz önüne alındığında, örneğin villanızın giriş katını ısıttığınıda, bu ısının büyük kısmı yükselerek üst katlara çıkar ve en son katta yoğuşmalara ve fazla ısının dışarı kaçmasına sebep olur. İlk katın merdiven çıkışına uygulanacak şeffaf pvc perde bu hava akışını büyük oranda kesecektir.

Transpalet, forklift veya benzeri motorlu bir araç geçişi olan kapılarınız için kullanacağınız pvc perdelerin Şeffaf olması gerektiğini biliyor musunuz? Eğer bu kapılarınızın devamlı açık kalması gerekiyorsa ve çok sık araçlar giriş çıkış yapıyorsa mutlaka ve mutlaka şeffaf pvc perde kullanılması gerekmektedir. Şeffafın haricinde farklı bir renk ve özellikte pvc perde kullanırsanız, iş kazası riski ortaya çıkacaktır. Unutulmamalıdır ki, çalışan işçi ve personellerin güvenliği çok önemlidir ve bugün çok büyük ceza ve yaptırımları bulunmaktadır. Bu durumda farklı bir renk pvc perde kullanımı sonucu gelişecek herhangi bir iş kazasında hem mesul müdürler hemde şirket yöneticileri büyük maddi ve manevi cezalar almaktadırlar. Lütfen İş Güvenliğine öncelik verin.

Şeffaf PVC Perde, en çok satılan pvc perde çeşidi olduğundan, hem stok hem de fiyat yönünden diğer tüm pvc perde çeşitlerinden daha ekonomik bir fiyatla satılmaktadır.

Saran Şeffaf PVC Perde Modelleri;

 • Standart Şeffaf,
 • Takviyeli Şeffaf,
 • Antistatik Şeffaf
 • Antibakteriyel Şeffaf
 • Düşük ısıya dayanıklı şeffaf
 • Şeklinde beş ana model olarak sıralanabilir

  Saran Şeffaf PVC Perde Kalınlıkları;

 • 2mm
 • 3mm
 • 4mm
 • Her model pvc perde için her kalınlık mevcut olmayabilir.

  Bazı modeller için sadece belirli kalınlıkta pvc perdeler stoklarımızda mevcuttur.

  Tüm ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.