PVC Şerit Perdelere Geri Dönmek için tıklayınPVC Şerit Perdelere Gider
PVC Şerit Perdeler İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

PVC Şerit Perdeler Hakkında En Çok Sorulan Sorular

PVC Şerit Perdelerle İlgili En Sık Sorulan Sorulara Verdiğimiz Cevaplar

Yanıtımız, Evet! Tüm işletmelerde içeri giren kuşlar maalesef büyük bir sorun oluşturmaktadır. Özellikle büyük antrepo ve fabrika kapıları, oldukça büyük boyutları nedeni ile kuşların kolayca girip çıkabileceği yapıdadır. Kuşlar bu kapılardan tesis içerisine girerek, ürünlere ve ortama zarar verebilir. Bu konuda Saran pvc şerit perdeler hem işletmeyi kuşlara karşı korur hemde diğer önlemlere kıyasla kuşların zarar görmesini önler. PVC Şerit Perde uygulaması yapılan bir kapıdan kuşlar geçemez.

Evet, Saran PVC Perde ile kapınızdan soğuk veya sıcak hava giremez. Saran PVC Şerit Perdelerin en önemli özelliği kullanıldığı yerde ısı izolasyonu sağlamasıdır. Kışın, dışardaki soğuk havanın ve yazın da sıcak havanın kapıdan içeri girmesini önler. Bu şekilde aslında sizi sadece hava koşullarından korumakla kalmaz, aynı zamanda ısıtma ve soğutma masraflarınızı en aza indirir ve pvc şerit perdeye ödediğiniz parayı bu tasarrufla geri alabilirsiniz.

Tek kelime ile özetlemek gerekirse, Evet!. PVC Şerit Perdeler Tozu Keser. PVC Perde uygulamalarımızda müşterilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de budur. Aslında, sürekli açık tutulan veya giriş-çıkış esnasında açık kalan bir kapıdan gelen tozu kesmek için PVC Hava Perdesi tek ve en etkili çözümdür.

Memnuniyetle. Hizmet bölgemiz içerisinde kalan yerlerde, ücretiz keşif hizmeti ile ihtiyacınız olan Pvc Perde sistemini belirliyoruz.

Şerit Perde Sistemlerinde fiyatlandırma ölçüler üzerinden yapılmaktadır. Telefonla veya eposta yolu ile Pvc Perde yapılacak yerin genişlik ve yükseklik ölçülerini bize iletirseniz ihtiyacınız olan ürünü belirler ve tarafınıza yazılı veya sözlü bir fiyat teklifi verebiliriz. Gereken ölçü, basitçe kapı veya bölümün metre ile alınacak genişlik ve yükseklik ölçüleridir.

Memnuniyetle yardımcı oluruz. PVC Hava Perdesi üreticisi olduğunu iddia eden ve pek çok işi bir arada yapan satıcıların aksine, şirketimizin tek uzmanlık alanı pvc şerit perdedir. Bu nedenle, acil siparişlerde aynı gün içerisinde teslimat yapabiliyoruz. Keşke imkanınız olsa ve üretici olduğunu iddia eden ekip-pvcsan vb. gibi soğutmacıların yerlerini ziyaret ederek aslında ne iş yaptıklarını görebilseniz :).

Saran PVC Perde, İstanbul Pendik' te bulunan kendine ait yerinde hizmet vermektedir. PVC Perde Sistemleri için gerekli tüm ekipmanlar şirketimiz bünyesinde bulunan makine parkında uzman personeller tarafından üretilmektedir. Bu konuda çok net ifade etmek isteriz ki, işi uzmanına bırakın...

Maalesef her sektörde olduğu gibi, pvc perde sektöründe de gözünü para hırsı bürümüş ve kısa yoldan para kazanmayı hedefleyen tipte kişiler, bu işin ehli olmadıkları halde sadece ucuz fiyat vererek iş almaya ve yapmaya çalışıyor. Unutmayın bir mal, kaliteyi düşürmeden daha ucuza satılamaz! Sadece düşük fiyata aldanmayın. Mutlaka ve mutlaka satınalma yapacağınız firmadan, pvc perde sistemine ait tüm ekipmanları eksiksiz bir şekilde teslim edeceklerine dair taahhüt alın. Son zamanlarda ortaya çıkan ve özellikle askı sistemi olmadan ve fiyat verirken sanki askı sistemi fiyata dahilmiş izlenimi veren bazı merdiven altı satışçı Ekip ler haksız kazanç elde etmekte ve müşterileri mağdur etmektedir. Bu konuda aldığımız yoğun şikayetler nedeni ile bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda kalıyoruz. Mümkünse satın alma yapacağınız firmanın yerini, varsa deposu veya atölyesini ziyaret ederek gerçekten üretici olup olmadığını kontrol ediniz.

PVC Şerit Perdelerin üretildiği pvc şeritlerin temizliği için bizim önerimiz şu şekilde olacaktır; Öncelikle pvc şeritleri su ile yıkayarak üzerlerinde bulunan toz vb. pisliklerden arındırmalısınız. Daha sonra bir bir kova içerisine hazırlayacağınız sabunlu suyu (tercihen arap sabunu olabilir) köpürterek fırça yardımı ile pvc şeritlerin üzerini fırçalayarak temizleyebilirsiniz. Sabunlu su ile fırçaladıktan sonra, bir hortum yardımı ile pvc şeritlerin üzerine temiz su tutarak durulama yapmanız yeterli olacaktır. Bu işlemle sadece kirleri temizleyebilirsiniz. Eğer pvc şeritlerin üzerinde kullanıma bağlı olarak oluşan çizikler varsa bu işlem çizikleri gidermeyecektir. Ayrıca iyi bilmeniz gereken bir diğer konu da, pvc şeritlerin temizliğinde kimyasal madde kullanılamayacağıdır. Aseton, tiner, tuzruhu, çamaşır suyu, kireç çözücü vb temizlik maddelerini pvc şeritleri temizlemek için lütfen kullanmayınız. Bu maddeler Saran pvc şeritlere zarar verebilir.

Uzun yıllardır pvc perde işi yapıyor olmamızın sağladığı tecrübe ve binlerce referansa sahip bir şirket olarak bu konuda söyleyeceklerimize güvenebilirsiniz. Saran PVC Şerit Perdelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi, üretimde kullanılan ve alev almayı önleyen kimyasal maddeler sayesinde, aleve maruz kalsa bile alevi yürütmez ve kendiliğinden söner.

PVC Perde uygulamalarının en iyi çözüm sağladığı alanlardan bir tanesi de makine izolasyonudur. Saran PVC Perdeler ile herhangi bir makine veya makine parkı etrafı kapatılarak oldukça iyi bir izolasyon sağlanabilir. Bu tip pvc perde uygulamalarında, makineden çıkan tozun ve gürültünün diğer bölümlere geçmesi önlenmiş olur. Şirketimiz bu konuda pek çok uygulama yapmıştır. Tecrübemizden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.